KADRA


Kadra żłobka Bonjour Bebe dobierana jest pod kątem podejścia do dzieci i umiejętności pedagogicznych. Chcemy, aby dzieci miały zapewnioną doskonałą i profesjonalną opiekę osób, które traktują je po partnersku i w indywidualny sposób. Chcemy, aby dzieci spędzały czas w żłobku ciekawie i atrakcyjnie, żeby czuły się tutaj jak w domu.

Kadra pedagogiczna Bonjour Bebe wspierana jest specjalistami takimi jak: psycholog, logopeda czy fizjoterapeuta. .

Kochani rodzice, nasze ciocie są kochane - w młodszych grupach przytulą, pomogą... a im starsze dziecko, więcej oczekują, wymagają. To wszystko po to, by przygotować Wasze dziecko do oczekiwań przedszkola

Anna Frach-Popielarska

- Jestem założycielką żłobka, a także jego dyrektorką.

Pomysł stworzenia takiej placówki, powstał na bazie moich doświadczeń w pracy z dziećmi, obserwacji innych placówek oraz wielu godzin rozmów z rodzicami maluchów. To właśnie oni zainspirowali mnie do tego, aby stworzyć miejsce unikatowe, czyste i dające dzieciom i ich rodzicom spokój i gwarancję solidnej opieki.

Z wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym i pedagogiem specjalnym. Obecnie kończę także psychologię kliniczną na Wrocławskim SWPS.

Wiedza ze studiów stanowi dla mnie niezastąpioną BAZĘ TEORETYCZNĄ, jednak doświadczenie jakie zdobyłam w toku mojej pracy z dziećmi, nauczyło mnie interpretować ich potrzeby i znaleźć rozwiązania potrzebne do ich zaspokojenia.

Telefon
Facebook
/BONJOURBEBE